Pripravili sme pre Vás novinku – digitálnu nákupnú kartu COOP Jednota. Je súčasťou aplikácie COOP Jednota, ktorú si môžete stiahnuť aj Vy do svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Na čo Vám poslúži mobilná aplikácia COOP Jednota?

img022

Prostredníctvom mobilnej aplikácie COOP Jednota sa dozviete:

  • aktuálne letákové ponuky, v ktorých môžete listovať kedykoľvek a kdekoľvek
  • najbližšia predajňa alebo akákoľvek iná predajňa, ktorú si vyhľadáte, otváracie hodiny všetkých predajní, adresa a súčasťou je takisto možnosť navigovania do vybranej predajne
  • aktuálne vydanie časopisu Jednota
  • NOVINKA – vytvorenie digitálnej verzie nákupnej karty COOP Jednota Klasik, ktorá Vám umožní sledovať stav nákupov na Vašej nákupnej karte COOP Jednota; v čase vyplácania zliav sa môžete pomocou aplikácia dozvedieť výšku zľavy za príslušné obdobie.

 

Ako si vytvoríte digitálnu verziu nákupnej karty COOP Jednota?

Aplikáciu si jednoducho nainštalujete do svojho mobilného telefónu alebo tabletu s operačným systémom Android alebo iOS a môžete si vytvoriť digitálnu verziu nákupnej karty COOP

img028

 

img029

 

alebo prostredníctvom odkazu tu

 

Digitalizovať Vašu nákupnú kartu COOP môžete dvoma spôsobmi, a to buď nasnímaním čísla karty (zadná strana karty s čiarovým kódom) alebo zadaním čísla karty pomocou klávesnice.

Aby ste si mohli vytvoriť digitálnu verziu Vašej karty COOP, je  potrebné zadanie mena, priezviska a e-mailovej adresy osoby, ktorá COOP kartu digitalizuje (môže to byť aj rodinný príslušník).

Po zadaní povinných údajov sa Vám na displeji telefónu vyobrazí informácia o zaslaní aktivačného mailu na Vami uvedenú e-mailovú adresu. Po jej potvrdení dostanete e-mailovú správu o úspešnej aktivácii digitálnej nákupnej karty a následne sa Vám informácia o úspešne verifikovanom e-maile vyobrazí v mobilnom telefóne alebo tablete.

Ak sa Vám po nasnímaní karty (alebo zadaní jej čísla), následnom vyplnení údajov a verifikácii prostredníctvom e-mailu vyobrazí informácia, že načítaný čiarový kód je neplatný, aplikácia Vám neumožní COOP kartu digitalizovať. V takomto prípade je potrebné, aby ste sa telefonicky (na číslo telefónu 02/58 233 233) obrátili na zamestnancov COOP Jednoty Slovensko, ktorí zistia dôvod neplatnosti nákupnej karty a poradia Vám, ako ďalej postupovať.